Procedury

Centrum zdraví a krásy

Konzultace je ZDARMA

Průzkum je nezbytnou součástí diagnostiky onemocnění . "Chcete-li odhalit podstatu nemoci, musíme vyjasnit podmínky, které způsobily její vzrušení " ( "Chi Chzhud" Tantra vysvětlení) . A ješte : "Nespěchejte pracovat rukama, nejprve mluvit".

Procedury

Baňkování


Aplikace baněk speciálními skleněnými baňkami – okrouhlými s zesílenými stěnami, je známé mnohým z nás. Baňkování zesiluje krevní oběh, zrychluje látkovou výměnu, zlepšuje výživu tkání. Baňky pomáhají odstranit bolesti, vznikající v oblasti krku, zad, kříže, a odvádí toxické produkty látkové výměny.

Moxování


Prohřívání pelyňkovými cigaretami je zaměřeno ke stimulaci biologickyaktivních bodů, umístěných na povrchu těla. Nekontaktní prohřívání jeprováděno ve vzdálenosti 1,5 až 2 cm nad povrchem těla, kontaktní skrzezázvorovou či česnekovou destičku. Obzvláště efektivní se jeví tato metodapři takových onemocněních, jako jsou chronický zánět čelistních dutin a rýma, bronchitida (zánět průdušek), bronchiální astma, alergie, kožníonemocnění, choroby cév a kloubů, osteochondroza, nemoci žaludku a jater, a taktéž nervového systému. Indikací k použití moxou se jeví prakticky veškerá onemocnění „chladu“, tzn. choroby vyvolané rozbouřením konstituce Vítr (nervového systému) a Hlen (lymfatického a endokrinního systému). Metoda je obdařena imunostimulačními a celkově obranyschopnost organismu posilujícími vlastnostmi.

Energetická masáž

 

Bodová masáž, zaměřená na oblast energetických meridiánů, bezprostředně působí na vnitřní orgány, přičemž působí na normalizaci jejich činnosti. Dochází přitom k aktivizaci oběhu krve a lymfy, což vyvolává zvýšený přítok krve k orgánům a tím jejich zásobování energií. Výsledkem je zvýšení životního tonu organismu, aktivuje se látková výměna, krev je nasycena kyslíkem a v důsledku toho je stimulována výživa všech orgánů. Masáž posiluje životní energii, zabraňuje obezitě, navrací kloubům hybnost, svalům pružnost, pokožka se stává elastickou, člověk se cítí skvěle a klidně, mizí napětí a podráždění, jsou odstraňovány následky osteochondrosy. Všech pět smyslových orgánů se aktivizuje.

Energetická masáž Bodová masáž, zaměřená na oblast energetických meridiánů, současně s vtíráním aromatických olejů odstraňuje svalový hypertonus organismu, urychluje látkovou výměnu, nasycuje krev kyslíkem a tím, že stimuluje strav všech orgánů, oslabuje a odstraňuje napětí. „Masáž oddaluje starost, dělá tělo lehčí a štíhlejší, spaluje tuk, zesiluje ohnivou teplotu a pracovní způsobilost“ („Čžud-Ši“).

Lávové kameny


Za účelem prohřívání těla a také vybraných okrsků obličeje jsou u nás používány ve speciálních píckách nahřáté kameny pocházející z jezera Bajkal. Hlavní efekt procedury je spojen se zlepšením látkové výměny, normalizací funkce periferní a centrální nervové soustavy a taktéž endokrinního a imunitního systému. Zázračné kameny, zrozené samotnou přírodou, pomáhají nalézt fyzický a duševní klid. Přitom odstraňují bolesti hlavy, posilují imunitu, snižují působení stresu, odstraňují únavu, zvyšují a pružnost kůže, zlepšují lymfatický a krevní oběh.Tibetští mniši několik tisíciletí zpátky používali vlastnosti „horkých“ hornin. V klimatických podmínkách, kde převažuje studené sychravé počasí, lidem s dominantními konstitucemi Vítr a Hlen jsou určeny tepelné procedury. Teplo, které vydávají nahřáté kameny, volně proniká do organismu, což umožňuje docílit hluboce působícího prohřátí a trvanlivého efektu. Procedura je velmi komfortní a napomáhá výrobě endorfinů – „hormonů štěstí“. Takto se mnohonásobně zesiluje podpora zdraví, díky komplexnímu přístupu k organismu člověka.

Béžná cena 1500 Kč

Teď ve slevě cena za pouhých 1090 Korun do

31.08.2019!

Zpětná vazba

Díky za příjemný zážitek a pomoc.A následnou péči o mého syna po borilióze.
Kosicová D.

Právě jsem dokončila jedenáctou kůru a moc děkuji celému personálu za vytváření příjemného prostředí a dobrý čajíček.

 

Jsem ráda, že tibetská medicína může pomáhat i v mé vlasti.

Budu se ráda vracet a doporučovat vaši kliniku dalším.
Dáša z Plzně

Copyright © All Rights Reserved